Zwiastun nowego God of War w sierpniu?

Nowe God of War to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier dla konsol PlayStation. Mimo że wciąż brakuje nam szczegółów na jego temat, niebawem takowe powinny się pojawić. Dostaniemy też podobno nowy zwiastun.

@ 07.07.2021, 09:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Zwiastun nowego God of War w sierpniu?

Sony ujawniło wczoraj, że już jutro odbędzie się kolejna transmisja z cyklu State of Play. W jej trakcie Japończycy skupią się na Deathloop, a nie ujawnią niczego nowego na temat Horizon II: Forbidden West oraz God of War. Jak się jednak dowiedzieliśmy, wkrótce się to może zmienić. Z plotek wynika, że zwiastun kolejnego God of War mamy otrzymać w sierpniu.

Niejaki QuimSix na Reddicie twierdzi, że Sony planuje specjalną prezentację God of War w drugim miesiącu wakacji. Ploteczkę można by zamieść pod dywan, gdyby nie fakt, że QuimSix już kilkakrotnie całkiem nieźle ujawnił różne informacje. Podał m.in. datę lipcowego State of Play nim została ona zapowiedziana oraz szczegóły na temat Far Cry 6.

QuimSix twierdzi też, że jeszcze tego lata otrzymamy nowe informacje, w tym datę premiery Horizon II: Forbidden West. Wszystkie doniesienia będziemy Wam oczywiście przekazywać na bieżąco, więc bacznie obserwujcie naszą stronę. Pamiętajcie też o jutrzejszym State of Play.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?