Fallout 76 znowu bije rekord popularności na Steam

Serial Fallout przekłada się na popularność gry sieciowej Fallout 76.

@ 22.04.2024, 14:24
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Fallout 76 znowu bije rekord popularności na Steam

W sieci pojawiły się informacje o ponownym wzroście popularności gry sieciowej Fallout 76. Stało się to po emisji serialu Fallout na platformie Amazon Prime Video, który możecie już obejrzeć, jeśli posiadacie subskrypcję.

Na platformie Steam gra Fallout 76 odnotowała najwyższą liczbę graczy w historii. Okazuje się, że w sobotę aż 64 083 graczy grało jednocześnie według Steamdb. To pobija poprzedni rekord, który został ustanowiony zaledwie w zeszłym tygodniu, a wynoszący nieco poniżej 40 000 osób.

Warto zauważyć, że kiedy gra została wydana po raz pierwszy na PC, była dystrybuowana za pośrednictwem własnego launchera Bethesdy i pojawiła się na Steamie dopiero dwa lata po premierze w 2020 roku. Ponadto tytuł jest dostępny w ramach Xbox Game Pass. Możliwe więc, że ilość graczy, która wróciła na Pustkowie jest jeszcze większa.

Co ciekawe, Amazon już teraz dał zielone światło drugiemu sezonowi serialu Fallout. Oznacza to, że w przyszłości gry z serii Fallout, czyli między innymi Fallout 4 i właśnie Fallout 76, będą przeżywały drugą młodość. Jeśli nie obejrzeliście jeszcze serialu, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?