Death Stranding: Director's Cut pojawi się na PlayStation 5

Hideo Kojima w trakcie Summer Game Fest 2021 zapowiedział edycję rozszerzoną swojego ostatniego hitu - Death Stranding: Director's Cut. Dzieło pojawi się na konsoli PlayStation 5.

@ 10.06.2021, 20:25
ps5

Death Stranding: Director's Cut pojawi się na PlayStation 5

Plotki sprzed kilku miesięcy okazały się prawdziwe - Hideo Kojima zapowiedział rozszerzone wydanie Death Stranding, swojego dużego hitu z 2019 roku! Na imprezie Summer Game Fest 2021 mogliśmy obejrzeć krótki wywiad z założycielem Kojima Productions oraz obejrzeć niewielką zapowiedź Death Stranding: Director's Cut!

Death Stranding: Director's Cut pojawi się, zgodnie z trailerem, na PlayStation 5. Nie znamy terminu wydania produkcji, choć wiele wskazuje na to, że będzie to jeszcze 2021 rok. Niebawem też ma pojawić się pełna zapowiedź gry! W rozszerzonej edycji dzieła Kojima Productions pojawią się najprawdopodobniej dodatkowe wątki fabularne, ale przede wszystkim zmiany dotkną oprawy wizualnej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   09:44, 11.06.2021
Troll Kojima znowu w akcji Puszcza oko Są dwie opcje. W DS Director's Cut pojawi się więcej skradania albo w ten sposób potwierdził, że MGS Remake na prawdę powstaje Szczęśliwy Czekałem tylko aż Sam zacznie przemykać w kartonie między strażnikami Dumny Jedno i drugie byłoby w każdym razie super.
Advertisement
 X