Spin-off Borderlands, Tiny Tina's Wonderlands, doczekał się oficjalnej zapowiedzi

Na Summer Game Fest 2021 oficjalnie ogłoszono nową grę od studia Gearbox Software i firmy 2K Games - Tiny Tina's Wonderlands. Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku.

@ 10.06.2021, 20:18
pc, ps5, xbox x/s

Spin-off Borderlands, Tiny Tina's Wonderlands, doczekał się oficjalnej zapowiedzi

W trakcie prezentacji Summer Game Fest 2021 na pierwszy ogień poszła zapowiedź nowej gry studia Gearbox Software i firmy 2K Games - Tiny Tina's Wonderlands! Spin-off marki Borderlands po kilku przeciekach i plotkach oficjalnie został zaprezentowany w trakcie wydarzenia zorganizowanego przez Geoffa Keighleya.

Nie wiemy na jakie konkretnie platformy sprzętowe trafi Tiny Tina's Wonderlands, jednak ogłoszono już wstępną datę premiery - wczesny 2022 rok! Tytuł ma zostać utrzymany w konwencji looter-shootera z dynamiczną, znaną z marki Borderlands akcją, ale będzie to osobna marka. W grze pojawi się m.in. rzucanie zaklęć, a całość będzie miała odpowiednio satyryczny i szalony - w końcu główną rolę gra tutaj Tiny Tina - charakter utrzymany w fantasy.


Sprawdź także:
Tiny Tina's Wonderlands

Tiny Tina's Wonderlands

Premiera: 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Tiny Tina's Wonderlands to spin-off cyklu pierwszoosobowych strzelanek Borderlands. Jest to jednocześnie zupełnie niezależna marka względem popularnego looter-shootera. T...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X