Hideo Kojima twierdzi, że będzie bardzo zaangażowany w film Death Stranding

Film Death Stranding będzie współtworzony przez samego Hideo Kojimę.

@ 20.06.2023, 12:12
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Hideo Kojima twierdzi, że będzie bardzo zaangażowany w film Death Stranding

Hideo Kojima twierdzi, że będzie mocno zaangażowany w produkcję nadchodzącego filmu na podstawie Death Stranding, ale nie oznacza to, że rozsiądzie się na krześle reżyserskim.

Oczekiwano, że Kojima, który wyreżyserował i zaprojektował grę z 2019 roku, będzie miał tę samą rolę w filmie, ale nie było to do końca potwierdzone. Teraz wiemy nieco więcej na ten temat. Kojima postanowił wyjaśnić sytuację, pisząc na Twitterze na temat jego obowiązków w tej produkcji.

"Żeby było jasne", zaczął, "jestem głęboko zaangażowany w produkcję, nadzorowanie, scenariusz, wygląd, projekt i treść filmowej adaptacji Death Stranding, po prostu nie jestem odpowiedzialny za reżyserię".

Nadal nie wiadomo, kto wyreżyseruje film, nie określono też, czy pojawi się w nim któryś z aktorów, którzy wcześniej grali w grze, jak Norman Reedus, Mads Mikkelsen czy Léa Seydoux.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?