DEATHLOOP - data premiery ponownie opóźniona

Jeśli liczyliście na majową premierę DEATHLOOP, mamy niestety nieciekawe wieści. Studio Arkane ujawniło na Twitterze nową datę premiero swojego dzieła. Będziemy na nie musieli poczekać sporo dłużej.

@ 08.04.2021, 20:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

DEATHLOOP - data premiery ponownie opóźniona

Dość zaskakujące wieści docierają do nas ze studia Arkane, opracowującego obecnie Deathloop. Projekt zadebiutować miał pod koniec maja bieżącego roku, ale jak się właśnie dowiedzieliśmy, jego datę premiery przesunięto. Obecnie twórcy planują swoje dzieło oddać w ręce graczy dopiero we wrześniu, czyli mniej więcej z czteromiesięcznym - czyli dość istotnym - opóźnieniem.

Wpływ na premierę Deathloop - oraz wielu innych gier - miała oczywiście pandemia COVID-19. Utrudnia ona proces produkcyjny, sprawiając, że co krok słyszymy o jakiś opóźnieniach. Nowe dzieło Arkane miało zadebiutować 21 maja, ale ze względu na zamieszanie na rynkach jego data premiery odbędzie się dopiero 14 września. Dodatkowy czas twórcy zamierzają oczywiście wykorzystać do tego, by dopieścić grę.

O opóźnieniu dowiedzieliśmy się za sprawą Twittera, na którym Arkane opublikowało krótką wiadomość. Czytamy w niej, że studio przyzwyczaiło nas do pewnej jakości swoich tytułów. Jakości, która jest dla twórców priorytetowa. Przy okazji dla firmy ważne jest jednak "zdrowie i bezpieczeństwo" wszystkich pracowników. Dodatkowy czas pozwoli ekipie przygotować "zabawne, stylowe oraz zakrzywiające rzeczywistość doświadczenie".

Co ciekawe, to już drugie opóźnienie Deathloop. Pierwotnie data premiery ustalona była na okres świąteczny 2020 roku, ale ze względu na pandemię została ona przesunięta na maj. Obecnie mówi się o 14 września. Grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5. Za rok projekt trafi na inne platformy.


Sprawdź także:
DEATHLOOP

DEATHLOOP

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

DEATHLOOP to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?