Wiemy kiedy odbędzie się PC Gaming Show 2021

Podobnie jak w przypadku E3 2021 będziemy mieć do czynienia z imprezą czysto sieciową, w formie transmisji na żywo.

@ 09.04.2021, 08:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Wiemy kiedy odbędzie się PC Gaming Show 2021

Pisaliśmy ostatnio, że tegoroczne E3 będzie w pełni cyfrowe, co oznacza, że będzie się składać po prostu z serii transmisji na żywo. Podobną formułę przygotowują organizatorzy PC Gaming Show, czyli imprezy dedykowanej komputerom osobistym. Także i w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z wydarzeniem pozbawionym publiczności.

Zapowiadając tegoroczną konferencję, PC Gaming Show 2021, jej organizatorzy ujawnili od razu datę transmisji - ustalono ją na dzień 13 czerwca. Co ciekawe, w tym samym czasie, niejako równolegle, będzie "lecieć" Future Games Show przygotowane przez GamesRadar. Na obu imprezach zobaczymy zarówno duże, jak i małe zapowiedzi dedykowane graczom komputerowym.

Wracając na moment do E3, impreza będzie miała miejsce od 12 do 15 czerwca. W trakcie jej trwania zobaczymy konferencje zorganizowane przez Microsoft, Take-Two, Ubisoft, Capcom, Konami, Koch Media, Nintendo oraz Warner Bros. Na razie nie wiadomo czy pośród "wystawców" będzie także Sony, ale sytuacja jest rozwojowa i wszystko może się jeszcze zmienić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosSadzio   @   10:27, 10.04.2021
To może w czerwcu wreszcie podadzą datę ,,premiery" GTA V na current geny :V