Outriders w przyszłym tygodniu dostanie nową aktualizację

Kolejna aktualizacja Outriders pojawi się w przyszłym tygodniu, zapewniają chłopaki z People Can Fly. Jej zadaniem będzie oczywiście usunięcie dostrzeżonych w grze błędów.

@ 08.04.2021, 20:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Outriders w przyszłym tygodniu dostanie nową aktualizację

Twórcy Outriders, People Can Fly, przedstawili fanom dogłębny wgląd w pierwszy tydzień planowanych zmian w drużynowej strzelance online. Obiecali też łatkę, która zostanie wypuszczona do sieci na początku przyszłego tygodnia.

Seria postów na oficjalnym Reddicie gry ujawniła sześć konkretnych tematów, w tym potwierdzenie, że pierwsza duża łatka do gry ma się pojawić w przyszłym tygodniu. Studio twierdzi, że chciałoby wdrożyć patch wcześniej, ale zamierza wykorzystać ten tydzień „do zidentyfikowania jak największej liczby poważnych problemów, naprawienia ich, a następnie do dokładnego przetestowania zmian na wszystkich platformach”.  Problemy, które mają być już rozwiązane, obejmują awarie gry wieloosobowej, w wyniku których czyszczony był ekwipunek graczy, znikający HUD i wiele więcej.

Oczekiwana jest również kolejna aktualizacja, chociaż data nie została ustalona. Update ma zawierać opcje regulacji kontrolera, ulepszenia czasu ładowania na konsolach poprzedniej generacji i system list znajomych na różnych platformach, w którym więcej rzeczy zostanie dodanych w miarę, jak studio je dopracuje. Wpisy potwierdzają również, że przywrócenie ekwipunków planowane jest wkrótce jako jednorazowe wydarzenie, które ma pomóc ludziom, którzy utracili przedmioty zdobyte przedmioty (epickie i legendarne).

Outriders odniosło spory sukces, aktualnie na Metacritic gra może pochwalić się średnią na poziomie 76/100. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie rzućcie okiem na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   21:25, 08.04.2021
Już w poniedziałek wielkanocny rzeczywiście problemy ustąpiły. Ale w imię prawa Murphy’iego, zaraz po opublikowaniu tych informacji znowu pojawił się problem z zalogowaniem. Mimo wszystko uważam, że twórcy odwalają kawał dobrej roboty, reagują ekspresowo, nie zamiatają sprawy pod dywan, piszą otwarcie co jest/było przyczyną. Do tego sama gra wciąga!