Deathloop

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Deathloop - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:14 września 2021
Premiera polska:14 września 2021
Producent:Arkane Studios
Wydawca:Bethesda Softworks
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Strzelanka

Fabuła

Deathloop to dość zaskakująca fabularnie gra. Głównym jej bohaterem jest mężczyzna o imieniu Colt. Rozpoczynając zabawę nie bardzo wiemy z kim mamy do czynienia i dlaczego akurat z nim, a w miarę postępów sytuacja powoli zaczyna się klarować.

Colt znajduje się na wyspie znanej Blackreef, na której dzieją się dziwne rzeczy. Anomalia sprawia, że bezustannie przeżywa on ten sam dzień, a jedynym sposobem na to, by wyrwać się z pętli-pułapki jest zlikwidowanie ośmiu tzw. wizjonerów. To oni odpowiadają bowiem za utrzymywanie pętli oraz za to, co dzieje się na obszarze Blackreef.

W miarę postępów pozyskujemy nowe informacje na temat wszystkich wizjonerów, aż wreszcie jesteśmy w stanie ich sprzątnąć podczas pojedynczego dnia. Jest to istotne, albowiem porażka oznacza, że wszystko się resetuje i musimy - poniekąd - zaczynać od początku.

Sytuację dodatkowo komplikuje kobieta o imieniu Julianna - poluje ona na Colta, starając się utrzymać pętlę. Co ciekawe, wcielić się w nią może albo sztuczna inteligencja (czyt. konsola lub komputer) albo inny gracz.Tryby rozgrywki

Deathloop przeznaczone jest dla jednego gracza, choć oferuje też moduł sieciowy. Jeśli zdecydujemy się na jego aktywację (nie trzeba tego bowiem robić, można grać offline), inny gracz jest w stanie nawiedzać naszą grę w roli kobiety o imieniu Julianna i polować na Colta. Po dotarciu do określonego etapu głównego wątku fabularnego, sami także otrzymujemy możliwość nawiedzania innych graczy jako Julianna.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 92 razy   ●   zmienił(a): 129226 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?