DEATHLOOP nie zaoferuje trybu Nowa Gra Plus

Twórcy uznali, że Nowa Gra Plus w Deathloop jest niepotrzebna ze względu na charakter gry. Kluczową kwestią jest w niej wielokrotne przechodzenie tych samych lokacji oraz gromadzenie coraz lepszego wyposażenia.

@ 07.04.2021, 15:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

DEATHLOOP nie zaoferuje trybu Nowa Gra Plus

Deathloop to jedna z najciekawszych nadchodzących premier. Debiut nowego dzieła studia Arkane nastąpi pod koniec maja bieżącego roku, a w związku z tym deweloperzy coraz chętniej o projekcie opowiadają. Z najnowszych wypowiedzi twórców wynika, że Deathloop nie będzie oferował opcji Nowa Gra Plus, co jest zaskakujące w przypadku tytułu nastawionego wyłącznie na singla.

Nowe doniesienia na temat Deathloop docierają do nas za sprawą wywiadu, jakiego udzielił jego reżyser, Dinga Bakaba. Rozmawiał on niedawno z redakcją Game Informera, a podczas wywiadu został zapytany o to, w jaki sposób gra zachęcać będzie graczy do ponownego jej przechodzenia. Okazuje się, że twórcy postawili po prostu na różne ścieżki progresji, a dzięki temu zrezygnowano z Nowej Gry Plus.

"Nie. Zdecydowaliśmy się na to, ponieważ grywalność wbudowana jest w strukturę gry. Do pewnego stopnia będziesz wielokrotnie zwiedzał te same obszary, możesz odblokować wszystko, ale nie możesz tego zrobić jednorazowo. Miałem wrażenie, że przechodzenie kampanii ponownie z tym samym wyposażeniem [takie mogą odnieść wrażenie gracze] - to było to, co robiłem na moment przed ukończeniem gry".

Bakaba dodał następnie, że deweloperzy mogą później eksperymentować z jakimiś dodatkami, tudzież aktualizacjami, aby rozszerzyć grywalność, ale w tym momencie nie myślą o Nowej Grze Plus, bo to w zasadzie na tym poleca cała gra. Taka jest jej natura.

Premierę Deathloop zaplanowano na dzień 21 maja bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC oraz PlayStation 5. Po roku tytuł powinien trafić też w ręce właścicieli innych platform, choć na chwilę obecną nie ma szczegółów w tej kwestii.


Sprawdź także:
DEATHLOOP

DEATHLOOP

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

DEATHLOOP to pierwszoosobowa gra akcji, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, na której trwają niekończące się zmagania pary niezwykłych zabójców...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?