Zombie Army 4: Dead War dostanie aktualizację na Xbox Series X|S i PlayStation 5

Studio Rebellion zapowiedziało, że ich najnowsza strzelanka Zombie Army 4: Dead War otrzyma specjalną aktualizację podnoszącą rozdzielczość oraz płynność na konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 07.04.2021, 15:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps5, xbox x/s

Zombie Army 4: Dead War dostanie aktualizację na Xbox Series X|S i PlayStation 5

Studio Rebellion, autorzy Zombie Army 4: Dead War, ogłosili, że ich najnowsza trzecioosobowa strzelanina dostanie aktualizację na konsole Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Choć zmian nie będzie wielu, to łatka pozwoli na obsłużenie rozdzielczości 4K i specjalnych trybów wydajności / jakości.

Zombie Army 4: Dead War ukazało się na rynku na początku lutego zeszłego roku. Produkcja brytyjskiego Rebellion trafiła na komputery osobiste i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Teraz posiadacze nowej generacji sprzętów Microsoftu i Sony będą mogli w nieco lepszej oraz bardziej współczesnej oprawie móc walczyć z zombie-nazistami w klimatach alternatywnej, drugowojennej historii.

Next-genowy patch dla Zombie Army 4 wprowadzi przede wszystkim wyższą rozdzielczość: do 4K. Poza tym wśród "ficzerów" wymienia się przede wszystkim szybsze czasy ładowania oraz zwiększoną płynność. PS5 dostanie wariant 4K/60 fps, Xbox Series X 1080p/60 fps, zaś Xbox Series X będzie miało dwa tryby: jakości, czyli 4K i 60 klatek, albo wydajności, gdzie na graczy czeka aż 120 fpsów i 1080p.

Produkcja już 8 kwietnia trafi do usługi Xbox Game Pass w wariantach na konsole Xbox i w opcji Chmury, czyli streamingu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?