MLB The Show 21 pojawi się w Xbox Game Pass dzięki samej lidze

To, dlaczego San Diego Studio i firma Sony zdecydowały się przenieść ekskluzywne MLB The Show na inne platformy sprzętowe, jest zasługą samej ligi. MLB wymusiło na japońskiej korporacji rozszerzenie oferty na nowych graczy. W podobnym tonie została utrzymana decyzja o wydaniu gry na premierę również w Xbox Game Pass.

@ 07.04.2021, 14:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

MLB The Show 21 pojawi się w Xbox Game Pass dzięki samej lidze

Seria MLB The Show przez lata była tytułem ekskluzywnym kolejnych generacji konsol PlayStation. Sony miało licencję od organizacji MLB, a studio San Diego, należące do japońskiej korporacji, realizowało cele firmy-matki. Jednak w ostatnim roku Major League Baseball postawiło ultimatum: albo nowe The Show wyjdzie też na pozostałych platformach, albo pójdą z licencją do kogoś innego. I voilà!

Jak donosi serwis Inverse, główna bejsbolowa liga świata miała również ostatnie słowo w kwestii wypuszczenia w dniu premiery najnowszego The Show także w usłudze Xbox Game Pass. Oprócz wymuszenia rozszerzenia platform docelowych dla The Show 21, włodarze ligi poczuli, że XGP poszerzy grono odbiorców i zwiększy atrakcyjność gry.

MLB The Show 21 zadebiutuje 20 kwietnia na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 oraz PlayStation 4. Produkcja San Diego Studio trafi, co zostało wspomniane, do Xbox Game Pass - jednak tylko w wydaniu konsolowym.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?