Play At Home: Sony odda w ręce graczy kolejne 10 gier, w tym Horizon: Zero Dawn

Gracze uwielbiają darmowe gry. Sony to wie i dlatego bez żadnych opłat chce oddać w nasze ręce kolejną partię tytułów w ramach inicjatywy Play At Home. Jedna z propozycji to Horizon: Zero Dawn.

@ 18.03.2021, 11:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Play At Home: Sony odda w ręce graczy kolejne 10 gier, w tym Horizon: Zero Dawn

Niedługo po tym, jak wybuchła pandemia, Sony ruszyło z inicjatywą zwaną Play at Home. W jej ramach korporacja postanowiła całkowicie za darmo oddać w ręce wszystkich posiadaczy konsol PlayStation kilka gier. Akcja jest oczywiście kontynuowana, a my właśnie dowiedzieliśmy się jakie gry otrzymamy w następnej kolejności. Każdą - po dodaniu do biblioteki - zatrzymujemy na zawsze.

Na pierwszy ogień, a konkretnie od 25 marca, pójdą Abzu, Enter the Gungeon, Rez Infinite, Subnautica, The Witness, Thumper oraz Paper Beast. Wszystkie te gry będzie można przytulić od wspomnianego dnia aż do 22 kwietnia. W tym samym czasie pobrać będziecie mogli Astro Bot Rescue Mission oraz Moss - oba przeznaczone są dla posiadaczy PlayStation VR, dlatego wspominamy o nich osobno.

Nieco później dostaniemy jeszcze jeden tytuł: Horizon: Zero Dawn. Za darmo będziecie mogli je zgarnąć pomiędzy 19 kwietnia, a 14 maja bieżącego roku. Jako że to jedna z najlepszych gier akcji ostatnich lat, zdecydowanie warto się nią zainteresować. Jeśli nie jesteście przekonani, pamiętajcie o naszej recenzji. Grając natomiast możecie skorzystać z darmowego poradnika, zawierającego mnóstwo wskazówek i podpowiedzi.

W sumie gier jest 10, a w międzyczasie pamiętajcie też, że do 31 marca możecie za darmo pobrać Ratchet & Clank z 2016 roku. Zróbcie to, jeśli jeszcze nie znaleźliście czasu.


Sprawdź także:
The Witness

The Witness

Premiera: 26 stycznia 2016
PC, PS3, XBOX 360, WII, PS4, XBOX ONE

The Witness to produkcja, nad którą pracował między innymi Jonathan Blow, twórca docenianej przez krytyków i graczy gry logicznej Braid.Akcja The Witness przenosi nas na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   21:11, 18.03.2021
Horizon się nie spodziewałem. Przeszedłem, polecam, wersję cyfrową przygarnę jak i pozostałe gratisy Puszcza oko Nie ma co wybrzydzać.
0 kudosguy_fawkes   @   23:33, 18.03.2021
Warto dodać, że Horizon otrzymamy w edycji kompletnej z DLC. Nie powiem, bardzo fajne prezenty, a Horizon to wisienka na torcie. Podstawkę ograłem dawno temu, ale dodatek przygarnę bardzo chętnie.