Age of Empires IV ze specjanym wydarzeniem 10 kwietnia

Od ostatniego pokazu Age of Empires IV w 2019 roku na temat gry było dość cicho. Aż do teraz - Microsoft zapowiedział zaplanowane na 10 kwietnia wydarzenie poświęcone nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego.

@ 18.03.2021, 10:54
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc

Age of Empires IV ze specjanym wydarzeniem 10 kwietnia

Microsoft w końcu powoli wychodzi z cienia z Age of Empires IV - długo oczekiwaną następczynią popularnej serii strategii czasu rzeczywistego, która swego czasu święciła tryumfy. Ogłoszono, że dokładnie 10 kwietnia odbędzie się specjalne wydarzenie dedykowane tylko tej marce - mamy poznać na nim wiele nowych informacji.

Zgodnie z ostatnimi plotkami, Microsoft faktycznie zaplanował prezentację dla swojej nowej strategii. Od ostatniego spotkania z tym RTS-em tworzonym przez studio Relic Entertainment minęły dobre dwa lata. Ostatni publiczny pokaz Age of Empires IV odbył się na imprezie Microsoftu o nazwie X019, gdzie mogliśmy obejrzeć debiutanckie fragmenty z rozgrywki. W trakcie zapowiedzianego właśnie eventu, "fan preview", również mamy dostać kolejne materiały prezentujące rozgrywkę, a kto wie - może nawet datę premiery. Transmisja wydarzenia odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 17 naszego czasu na stronie AgeOfEmpires.com, a także na kanałach marki Xbox na Twitchu, YouTubie oraz Facebooku!

Oprócz Age of Empires IV na imprezie pojawią się też dwie poprzednie odsłony serii: Age of Empires II: Definitive Edition oraz Age of Empries III: Definitive Edition. Pierwsza z nich otrzymała całkiem niedawno zupełnie nowy dodatek, Lords of the West, prezentujący m.in nowe nacje (Burgundów i Sycylijczyków). Prawdopodobnie czekają nas zapowiedzi kolejnych rozszerzeń.


Sprawdź także:
Age of Empires IV

Age of Empires IV

Premiera: 28 października 2021
PC

Age of Empires IV to kolejna odsłona legendarnej serii RTSów sięgającej korzeniami do lat 90' ubiegłego wieku. Tym razem za projektem stoi studio Relic Entertainment, twó...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?