Enter the Gungeon (PC) - okladka

Enter the Gungeon (PC)

Premiera:
05 kwietnia 2016
Premiera PL:
05 kwietnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Enter the Gungeon (PC)
DevMat @ 18:03 21.12.2015
"DevMat"

Śr. długość gry: 170h 14min

+ czaswięcej

Enter the Gungeon to nietypowe połączenie strzelanki oraz dungeon crawlera. Za jego opracowanie odpowiada niezależne studio Dodge Roll.

Historia gry opowiada o losach niezdarnego herosa, pragnącego odnaleźć broń, potrafiącą zmieniać przeszłość.  W tym celu udaje się do tytułowej świątyni Gungeon, aby tam stawić czoła strażnikom i dotrzeć do wymarzonej nagrody. Wtedy w końcu będzie mógł stać się człowiekiem, którym zawsze chciał być. 

Gracz ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych bohaterów. Niezależnie od dokonanej decyzji trafia na losowo generowany poziom, gdzie czekają na niego niezliczone przeszkody. Od sług strzegących najważniejszego skarbu świątyni, po groźne pułapki mające na celu odstraszanie śmiałków.

Jeśli chodzi o samych przeciwników eliminujemy ich przy pomocy jednej z dostępnych broni palnych. W grze jest ich całkiem sporo, a kolejne odblokowujemy odnajdując kupców, chcących nam ją odsprzedać. Twórcy urozmaicili dostępny arsenał, dzięki czemu, prócz tradycyjnych karabinów mechanicznych, czy shotgunów, znajdujemy w grze strzelającą skrzynkę na listy, broń emitującą zabójczą tęczę czy laserową paszczę potwora. 

Zabawa polega na poruszaniu się po kolejnych zakątkach lochu i eliminowaniu napotkanych wrogów. Produkcja została zrealizowana w dwuwymiarowej grafice, a rozgrywkę obserwujemy z perspektywy lotu ptaka. Enter the Gungeon oferuje tryb lokalnej kooperacji, nie tylko zabawę w pojedynkę.

Screeny z Enter the Gungeon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?