Poznaliśmy kwietniową rozpiskę PS Plus

Oferta jest bardzo solidna i warto się nią zainteresować.

@ 28.03.2019, 09:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Poznaliśmy kwietniową rozpiskę PS Plus

Marcowa oferta PlayStation Plus, wciąż dostępna, była jedną z ciekawszych. Jako że Sony zrezygnowało wówczas z udostępniania tytułów dla PS3 oraz PS Vita, posiadacze PlayStation 4 dostali dwie bardzo atrakcyjne propozycje: The Witness oraz Call of Duty: Modern Warfare Remastered.

Oba wspomniane projekty możecie wciąż pobrać na dysk platformy, a przy okazji wygospodarujcie miejsce na kolejne dwa przedsięwzięcia. Poznaliśmy bowiem właśnie rozpiskę gier, jakie otrzymają subskrybenci PS Plus w kwietniu 2019 roku.

Podobnie, jak w miesiącu ubiegłym, także i tym razem oferta jest solidna. Jeśli macie wykupiony abonament PS Plus, to otrzymacie bez dodatkowych opłat dostęp do The Surge oraz Conan: Exiles. Pierwszy z wymienionych tytułów to reprezentant gatunku soulslike, drugi to natomiast gra akcji nastawiona na rozgrywki wieloosobowe.

Gry pobierzecie od 2 kwietnia bieżącego roku, a poniżej możecie zobaczyć zwiastun oferty.


Sprawdź także:
The Witness

The Witness

Premiera: 26 stycznia 2016
PC, PS3, XBOX 360, WII, PS4, XBOX ONE

The Witness to produkcja, nad którą pracował między innymi Jonathan Blow, twórca docenianej przez krytyków i graczy gry logicznej Braid.Akcja The Witness przenosi nas na ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?