Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 wygląda cudownie

Final Fantasy VII Remake otrzyma rozszerzoną edycję na konsolę PlayStation 5 z dodatkiem zawierającym Yuffie. Deweloperzy opublikowali w sieci garść screenów ukazujących grę w jej next-genowej postaci.

@ 03.03.2021, 08:10
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 wygląda cudownie

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące specjalnej, rozszerzonej edycji gry Final Fantasy VII Remake stworzonej z myślą o konsoli PlayStation 5.

Yuffie Kisaragi będzie bohaterką rozszerzonego wariantu, dodatkową bohaterką, która pochodzi z kraju Wutai (inspirowanego orientalną Japonią). Nowa protagonistka to również nowa przygoda, w której centrum są magiczne moce, materie oraz specjalna misja naszej zadziornej heroiny.

Na angielskim Twitterze Square Enix pojawiło się też kilka nowych zrzutów ekranu z gry na PlayStation 5. Możemy rzucić okiem na to, jak będzie wyglądał gameplay w ulepszonej wersji na nową konsolę Sony. Jakość oprawy już w oryginale była wybitna, ale dodatkowa moc nowego PlayStation pozwala na jeszcze więcej. Jak widać, szczególnie dynamiczne efekty cząsteczkowe (błyski, światła, wybuchy) mogą się podobać.

Wszystko ma działać płynniej i wykorzystywać możliwości Dual Sense. Poniżej możecie rzucić na wspomniane screeny, jak również fragmenty rozgrywki z nadchodzącej wersji rozszerzonej.

Final Fantasy VII Remake Intergrade oficjalnie pojawi się w sprzedaży z dniem 10 czerwca tego roku - oczywiście ekskluzywnie na PlayStation 5.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?