Trwają już prace nad scenariuszem do trzeciej części Final Fantasy VII Remake

Final Fantasy VII Remake otrzyma trzeci akt, a prace nad grą już ruszyły.

@ 19.02.2024, 12:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Trwają już prace nad scenariuszem do trzeciej części Final Fantasy VII Remake

Mamy świetne wiadomości dla fanów Square Enix i Final Fantasy. Japońskie studio opracowuje już podobno fabułę i scenariusz do trzeciej części Final Fantasy VII Remake.

W niedawnym wywiadzie dla YouTubera, Juliena Chieze, reżyser Final Fantasy VII Remake: Rebirth, Naoki Hamaguchi, ujawnił, że zespół programistów poczynił już postępy nad ostatnią częścią trylogii.

"Oczywiście nie mogę powiedzieć, na jakim etapie jesteśmy, ale poczyniliśmy już postępy nad scenariuszem i myślimy o pewnych zmianach" - powiedział Hamaguchi.

"Kiedy prace nad Remakiem dobiegły końca, zaczęliśmy rozmawiać o kontynuacji ze scenarzystą Kazushige Nojimą i myślę, że możemy powiedzieć, że dzisiaj jesteśmy w tej samej sytuacji".

Jeśli ostatnia gra z trylogii Remaków będzie przebiegać według mniej więcej podobnego harmonogramu co Rebirth, sugerowałoby to, że te dwie gry będą oddzielone mniej więcej czteroletnią przerwą. Oznaczałoby to, że kolejnej powinniśmy się spodziewać w 2028 roku.

Długo ale zdecydowanie warto czekać, ponieważ Remake siódmej odsłony serii Final Fantasy będzie łącznie ogromnym projektem i setkami godzin przygód. Premiera Final Fantasy VII Remake: Rebirth odbędzie się 29 lutego 2024.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?