E3 2021 znów nie odbędzie się w formie stacjonarnej

Raport zarządu komisji miasta Los Angeles ds. turystyki, do którego dotarła redakcja serwisu DSOGaming, jasno wskazuje na to, że E3 2021 nie odbędzie się w znanej, stacjonarnej formie. Trwają prace nad przeniesieniem wydarzenia do sieci.

@ 02.03.2021, 12:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
inne

E3 2021 znów nie odbędzie się w formie stacjonarnej

E3 kolejny rok z rzędu się nie odbędzie - wskazują na to dokumenty miasta Los Angeles dotyczące wydarzeń turystycznych na 2021 rok. Choć oficjalny komunikat orgnizatorów co do tegorocznej odsłony niegdyś największych branżowych targów jeszcze się nie pojawił, to wiele wskazuje na to, że podobnie jak w 2020, także i teraz Electronic Entertainment Expo przeniesie się do Internetu.

Informacja została przekazana przez serwis DSOGaming. Powołuje się on na raport zarządu komisji miasta Los Angeles ds. turystyki, w którym uwzględniono wszystkie, zaplanowane na ten rok wydarzenia kulturalne, które mają się odbyć na terenie "miasta aniołów". Możemy zobaczyć na niej E3 z dopiskiem, że edycja 2021 została odwołana! Jednocześnie wpis uzupełniono dopiskiem o pracach nad wersją online tego wydarzenia. Trwają rozmowy na temat przedłużenia licencji do 2023 roku.

Strata? Trudno wyobrazić sobie na razie, by poszczególni wydawcy, którzy organizują własne eventy i streamy w różnych porach roku chcieli znów zjednoczyć się w jednym okresie i wystawić swoje hale oraz zorganizować prezentacje na którymś z E3.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?