Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War - co nowego w 2. sezonie?

Activision pokazało zajawkę drugiego sezonu rozgrywek w CoD: Warzone i CoD: Black Ops Cold War. Nie opublikowano jeszcze dokładnej zawartości, ale fani wyłapali pierwsze szczegóły. Poznaliśmy też datę premiery nowych atrakcji.

@ 17.02.2021, 14:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Warzone i Black Ops Cold War - co nowego w 2. sezonie?

Nieustająca popularność Call of Duty: Warzone wciąż zaskakuje, a Activision kuje żelazo póki gorące. Właśnie zaprezentowano zwiastun nadchodzącego, 2. sezonu rozgrywek. Twórcy wciąż wstrzymują się z publikacją pełnej listy czekających nas nowości, ale zrobią to z pewnością na dniach. W końcu start 2. sezonu odbędzie się już za nieco ponad tydzień - 25 lutego! Oczywiście jednocześnie na wszystkich docelowych platformach, tj. PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Poniżej mamy reżyserowaną zajawkę, której akcja toczy się w dżungli. Być może jest to zwiastun zupełnie nowej mapy, jaka trafi do gry. Od dłuższego czasu spekuluje się bowiem o kolejnej lokacji, która miałaby wielkością przypominać Werdańsk, czyli podstawową planszę. Na ten moment świeża mapa wciąż pozostaje jednak w sferze marzeń fanów Warzone.

Zajawka przedstawia też kilka charakterystycznych postaci, które prawdopodobnie trafią do gry jako Operatorzy. Widać też kilka nowych pukawek, m.in. kuszę (inną od tej, która jest już w grze) czy karabin Galil. W oczy rzuca się też minigun, choć ta broń w CoD: Warzone już się znajduje (można nią zagrać po odnalezieniu pancerza Kolosa).

Jak widać, póki co wciąż nie wiemy więc zbyt wiele na temat drugiego sezonu rozgrywek w Call of Duty: Warzone (i jednocześnie w CoD: Black Ops Cold War), ale pewnie w przeciągu kolejnych dni wszystko będzie już jasne.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?