Call of Duty: Warzone (PC) - okladka

Call of Duty: Warzone (PC)

Premiera:
10 marca 2020
Premiera PL:
10 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (53)Gram (8)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Warzone (PC)
Dirian @ 19:17 09.03.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 106h 0min

+ czaswięcej

Call of Duty: Warzone to darmowa (utrzymana w modelu biznesowym free to play) pierwszoosobowa strzelanka z gatunku battle royale od studia Raven Software.

Call of Duty: Warzone oferuje sieciowe rozgrywki w formule klasycznej dla gatunku battle royale - ostatni żywy wygrywa. Gracze zostają rzuceni na ogromną mapę, gdzie muszą zebrać ekwipunek i wyeliminować pozostałych przeciwników. W momencie śmierci naszej postaci zabawa dobiega końca - nie ma odrodzeń. Na jednej mapie może jednocześnie przebywać aż do 150 grających. W trakcie zabawy ulepszamy nasz ekwipunek i montujemy kolejne modyfikatory w specjalnych stacjach, a walutą są zdobyte zabójstwa.

Call of Duty: Warzone oferuje trzy tryby zabawy - solo, duo oraz trio. Możemy grać więc odpowiednio samotnie i z jednym lub trzema znajomymi w jednym zespole.

Wymagania: Twórcy gry Call of Duty: Warzone ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Call of Duty: Warzone (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?