Activision opublikowało zwiastun najnowszej mapy przygotowywanej dla Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone otrzyma niebawem kolejną mapę.

@ 06.12.2023, 13:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Activision opublikowało zwiastun najnowszej mapy przygotowywanej dla Call of Duty: Warzone

Activision opublikowało filmik przedstawiający prace nad nową mapą dla Call of Duty: Warzone i potwierdziło, że tryb Battle Royale będzie obsługiwał zmniejszoną liczbę graczy, do 100 walczących.

Chociaż od premiery w marcu 2020 ta darmowa gra z popularnej serii Call of Duty obsługuje 150-osobowy tryb rozgrywki, jej nowa mapa, Urzykstan, zmniejszy liczbę rywalizujących graczy o jedną trzecią. Deweloper Raven Software wyjaśnia tę decyzję w wiadomości opublikowanej przed środową premierą mapy w ramach aktualizacji Sezonu 1 dla Modern Warfare 3.

"Wierzymy, że znaleźliśmy właściwą równowagę, aby zaoferować wiele faz, zaczynając od uczciwego zdobywania łupów, po których następują ciekawe starcia w środkowej fazie gry, po punkt kulminacyjny na koniec rozgrywki, w którym najlepsi gracze wychodzą ze zwycięstwem".

"Jak zawsze, będziemy nadal uważnie monitorować nastroje społeczności i dane wewnętrzne, z czasem wprowadzając w razie potrzeby korekty” - dodało studio Raven.

Składający się z 11 głównych atrakcji Urzikstan graniczy z Republiką Adal, lokacją z mapy Al Mazrah, która została wydana w zeszłym roku wraz z Modern Warfare 2. Nowa mapa jest o 20% mniejsza niż Al Mazrah, co wynika z wypowiedzi dewelopera skierowanej do twórców treści.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?