Tales from the Borderlands ponownie dostępne w sprzedaży

Telltale Games przywróciło do sprzedaży Tales from the Borderlands - gra zniknęła w połowie 2018 roku z powodu bankructwa dewelopera.

@ 17.02.2021, 14:43
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps3, xbox 360, mob, ps4, xbox one

Tales from the Borderlands ponownie dostępne w sprzedaży

Studio Telltale Games, które jeszcze trzy lata temu było bankrutem i musiało usunąć wszystkie gry ze swojego katalogu z cyfrowych sklepów, powoli wraca na właściwe tory. Twórcy takich dzieł jak The Walking Dead: A Telltale's Game Series lub The Wolf Among Us ogłosili, że jedna z ich ciekawszych przygodówek, Tales from the Borderlands, wróciła po absencji do sprzedaży!

Tales from the Borderlands ukazało się na rynku w 2014 roku i było jak wszystkie poprzednie (i następne) gry od Telltale Games - interaktywnymi przygodówkami z nastawieniem na wybory moralne i nieliniową (przynajmniej w pewnej części) historię. Nadrabiało za to niebanalnym, z czego słynie marka Borderlands, humorem i niezłą opowieścią.

Jeśli macie ochotę na więcej informacji, przeczytajcie naszą recenzję Tales from the Borderlands.

Jednak w wyniku bankructwa Telltale Games w połowie 2018 roku spora część dzieł dewelopera zniknęła z cyfrowych sklepów na komputerach osobistych i konsolach. Powodem były zapewne umowy i kwestie licencyjne. Jednak od blisko roku trwa sprzątanie przez nowego właściciela, czego wynikiem są powroty całych serii (tak jak kilku sezonów The Walking Dead). Tym razem to właśnie Tales from the Borderlands znów pojawiło się na platformach dystrybucji cyfrowej - co zakomunikowano na Twitterze serii Borderalands.


Sprawdź także:
Tales from the Borderlands

Tales from the Borderlands

Premiera: 25 listopada 2014
PC, PS3, PS4, XBOX 360, XBOX ONE, MOB, SWITCH

Tales from the Borderlands to kolejna gra studia Telltale Games utrzymana w gatunku gry przygodowej. Tales from the Borderlands przenosi nas do uniwersum Borderlands, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?