Lords of the Fallen 2 od CI Games ma być ogromnym projektem

Lords of the Fallen 2 ma być wielką kontynuacją i próbą stworzenia niesamowitej marki.

@ 13.01.2021, 12:01
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Lords of the Fallen 2 od CI Games ma być ogromnym projektem

Firma CI Games przekazała nam małą aktualizację na temat nadchodzącej kontynuacji RPG akcji Lords of the Fallen 2, ujawniając logo gry, a także potwierdzając, że jest ona w fazie rozwoju na Xboksy Series X|S, PlayStation 5 i PC.

Prezes CI Games, Marek Tymiński, napisał w poście na stronie wydawcy, że produkcja jest ich "największym projektem w całej historii CI Games. Poprzednia gra była wysokobudżetowym, w pełni funkcjonalnym projektem i zbliżamy się do następnego z jeszcze większym budżetem i apetytem. Kontynuacja przeniesie serię do mrocznego świata fantasy i zaoferuje zmieniony i wymagający system walki".

Wydawca zauważył również, że odkąd LotF 2 zostało ujawnione kilka lat temu, jako „gra AA”, zakres projektu znacznie się rozszerzył, dodając, że strategia studia "znacznie się zmieniła w stosunku do tej, którą mieliśmy w latach 2017-2019". Producent gry, Hexworks, zapewnia, że pracuje nad "w pełni funkcjonalną grą, która ma duże szanse nie tylko sprawić, że seria stanie się bardziej popularna wśród społeczności fanów soulsborne / souls i nie tylko, ale też sprawi, że będzie to długoletnia marka" dla samego wydawcy.

Lords of the Fallen 2 przeszło do tej pory dość długą podróż rozwojową. Pierwotnie ujawniono je w 2014 roku, zanim przeszło przez kilka studiów deweloperskich, w tym Defiant Studios w 2018 roku. Następnie zostało zresetowane i rozpoczęto nad nim pracę zupełnie od nowa przez wspomniane Hexworks.

Zobaczymy co z tego wyniknie. Miejmy nadzieję, że marka otrzyma fajną i rozbudowaną kontynuację, aby stać się światowym sukcesem, na który CI Games z pewnością zasługuje.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   20:30, 13.01.2021
Musi być trudniejsze od 1, bo poziomem trudności nie zbliżyła się jedynka do soulsów.