Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 i Life is Strange 3 - niedługo nowe informacje?

Na forum ResetEra pojawił się wpis sugerujący, że niedługo - w przyszłym miesiącu - możemy poznać informacje na temat Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 i Life is Strange 3.

@ 13.01.2021, 11:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps5, xbox x/s

Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 i Life is Strange 3 - niedługo nowe informacje?

Final Fantasy VII Remake, bez wątpienia, było jedną z najważniejszych premier ostatnich lat! Tytuł przywrócił wspomnienia ukochanej przez wielu graczy "siódemki", modyfikując i dostosowując do współczesnych realiów dosłownie wszystkie elementy. W nadchodzących tygodniach z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy powiedzieć, że czekać nas będzie ogłoszenie wersji na PlayStation 5.

Te, jeszcze niepotwierdzone, wieści dostarczyła na forum ResetEra osoba pod pseudonimem Navtra - znana jest chociażby z kilku przecieków z firmy Square Enix dotyczących m.in. Final Fantasy XVI. Tym razem ujawniła, zaraz po informacjach na temat nowego dodatku do Final Fantasy XIV, które mają trafić do sieci w przyszłym miesiącu, dostaniemy pierwsze wieści o kolejnych premierach od tego wydawcy - między innymi właśnie Final Fantasy VII Remake na PlayStation 5 oraz - co ciekawe - Life is Strange 3. Nowa gra od Dontnod Entertainment ponoć nie będzie miał jednak cyferki, a okraszony będzie podtytułem.

Co do terminu, kilka postów później, autor przecieku napisał:

"Problem w tym, że mówienie »kiedy« jest zwodnicze z uwagi na obecne okoliczności. Gry, których wydanie celowane było w późne lato tego roku nie dostały jeszcze nawet żadnego zwiastuna. Nigdy nie mogę być stuprocentowo pewny, kiedy coś zostanie zapowiedziane / ogłoszone".

W każdym razie chyba możemy po cichu liczyć na to, że dostaniemy Final Fantasy VII Remake w wersji na PlayStation 5. Pytanie dotyczy terminu. Ponadto niezwykle intrygująco wygląda informacja o Life is Strange 3. Francuski deweloper prawdopodobnie będzie chciał się odkuć po niebyt ciepły przyjęciu jego ostatniej produkcji, Twin Mirror.

Naszą recenzję Twin Mirror autorstwa Marcina możecie znaleźć na łamach MG!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskupflup   @   18:12, 13.01.2021
Ciekawe czy zrobią tak jak ze Spider-Manem i posiadacze gry na PS4 będą musieli nową wersję kupić ponownie czy przesiadka będzie darmowa.