Powstaje już kontynuacja Lords Of The Fallen; marka zarobić ma w najbliższych latach miliony dolarów

CI Games ma bardzo ambitny plan, jeśli chodzi o cykl Lords Of The Fallen. Wydany niedawno projekt cieszy się ogromną popularnością.

@ 30.11.2023, 18:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Powstaje już kontynuacja Lords Of The Fallen; marka zarobić ma w najbliższych latach miliony dolarów

CI Games ujawniło, że ma bardzo ambitne plany, jeśli chodzi o markę Lords of The Fallen. W najbliższych kilku latach powinna ona wygenerować ponad 100 milionów dolarów, a prace nad kontynuacją - choć nie powiedziano tego wprost - już wystartowały. Lords of The Fallen jest kluczową serią w portfolio wydawcy, o czym powiedział prezes spółki, Marek Tymiński.

"Lords of The Fallen to jedna z naszych głównych marek i chcemy je rozwijać. Naszym celem jest osiągnięcie przychodów na poziomie ponad 100 milionów dolarów w nadchodzących latach. Zainteresowanie grą rośnie, więc mocno wierzymy, że osiągniemy ten cel", powiedział Tymiński.

Co istotne, CI Games pracuje w tym momencie nad kilkoma innymi markami, o czym napisano w informacji prasowej. Wymieniono w niej m.in. całkiem nową markę, Project Survive, opartą na silniku Unreal Engine, opracowywaną przez studio Underdog. Do tego dochodzi jeszcze nowe dzieło Hexworks, zwane kodowo Project 3, a będące przedstawicielem gatunku RPG. Właśnie ono najpewniej jest kontynuacją Lords of The Fallen.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup Lords of The Fallen, koniecznie zerknijcie na jego wymagania sprzętowe. Pamiętajcie też, że tytuł dostępny jest nie tylko na PC, ale także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   19:02, 30.11.2023
Oby tylko następna część lub części były lepiej zrobione, tak samo jak ogólny projekt gry, bo naprawdę im dłużej gram tym robi się dziwniej i mniej przyjemnie.
0 kudosBarbarella.   @   19:44, 30.11.2023
Cytat: MicMus123456789
Oby tylko następna część lub części były lepiej zrobione, tak samo jak ogólny projekt gry, bo naprawdę im dłużej gram tym robi się dziwniej i mniej przyjemnie.

Jakby nie patrzeć to w końcu City Interaktive. Choćby nie wiem kto im te gry robił to cień Terrorist Takedawna i Mortyra zawsze bedzie Rozbawiony
0 kudosluki505   @   19:32, 01.12.2023
Jakoś ani LoTF z 2014 ani ten z tego roku nie przypadł mi do gustu, trudność tej gry nie jest tym czym uraczyły mnie soulslike'i od FS.