Dead Cells: Fatal Falls ukaże się 26 stycznia

Studio Motion Twin ogłosiło na nowym zwiastunie, że 26 stycznia zadebiutuje drugie płatne DLC do Dead Cells - Fatal Falls.

@ 13.01.2021, 13:22
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, switch, ps4, xbox one

Dead Cells: Fatal Falls ukaże się 26 stycznia

Studio Motion Twin ogłosiło, że kolejne duże rozszerzenie poświęcone ich platformowo-zręcznościowemu hitowi, Dead Cells, ukaże się już 26 stycznia na wszystkich platformach docelowych: komputerach osobistych i konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch.

Fatal Falls, drugie duże DLC do Dead Cells, przyniesie dwa zupełnie nowe biomy, osiem kolejnych typów przeciwników - w tym jednego unikalnego bossa, Stracha na wróble - oraz zestaw wolnych broni. Lokacje podobne są do takich miejscówek jak Stilt Village, Clock Tower i Time Keeper, a ich zadaniem jest bycie alternatywnymi ścieżkami, by urozmaicić rozgrywkę. Więcej szczegółów udostępniono na oficjalnej stronie Dead Cells.

Wraz z ujawnieniem daty premiery Dead Cells: Fatal Falls, w cyfrowych sklepach na platformach, na których tytuł jest dostępny, udostępniono bazową grę wraz z poprzednim dodatkiem, The Bad Seed, w promocyjnych cenach. Ogłoszeniu towarzyszył zwiastun z fragmentami z rozgrywki nowego rozszerzenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?