Lords of the Fallen, szczegóły aktualizacji Master of Fate

Lords of the Fallen wprowadza rozszerzenie Master of Fate.

@ 24.04.2024, 11:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Lords of the Fallen, szczegóły aktualizacji Master of Fate

CI Games kontynuuje wsparcie popremierowe Lords of the Fallen, a Hexworks, deweloperzy projektu, wydało prawdopodobnie największą w dotychczasowej historii gry aktualizację, nazwano ją Master of Fate.

Update dodaje możliwość dość szerokiego customizowania zabawy, w tym siedem modyfikatorów, które można włączyć przed rozpoczęciem rozgrywki, aby znacznie zwiększyć wyzwanie i poziom trudności.

Wspomniane modyfikatory to m.in. Ironman, który sprawia, że śmierć w trakcie rozgrywki resetuje wszelkie postępy; Losowi Wrogowie powodujący, że wszyscy zwykli przeciwnicy pojawiają się w dowolnych miejscach wirtualnego świata; oraz Losowe łupy, który randomizuje wszelkie łupy znalezione w świecie i pochodzące od zabitych oponentów. W przypadku dwóch ostatnich istnieją ograniczenia. Dla przykładu bossowie (ci określeni z nazwy) nie mogą pojawić się gdziekolwiek, a przedmioty wymagane do wykonywania zadań nie są losowe.

Lords of the Fallen jest dostępne na Xbox Series X/S, PS5 i PC. Gdybyście rozważali jego zakup w wersji przeznaczonej dla blaszaków, koniecznie zerknijcie na wymagania.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   13:56, 24.04.2024
Aaa, więc źle zrozumiałem grafikę. Myślałem że ta aktualizacja wprowadzi modyfikatory do NG+ jak w Dark Souls 2, to by mnie bardziej zachęciło. Nie powiem, to też jest bardzo fajny dodatek, ale nie na tyle bym chciał wracać do tej gry już teraz. Mam z kolei wielką nadzieję na jakieś fabularne DLC...
0 kudosMicMus123456789   @   18:20, 24.04.2024
Ta część z randomowym łupem czy przeciwnikami brzmi jak mody, które od dawana pojawiają się do tego typu gier. Mało to interesujące, co z tego, że łupy są losowe jak ich liczba czy rodzaj się nie zmienia.