Cyberpunk 2077 - premierowy trailer zaprasza do zabawy w Night City

Premiera już pojutrze, a dziś finalna zajawka.

@ 08.12.2020, 22:18
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Cyberpunk 2077 - premierowy trailer zaprasza do zabawy w Night City

Już w najbliższy piątek odbędzie się premiera Cyberpunk 2077, a z tej okazji studio CD Projekt RED wypuściło premierowy zwiastun, zapraszający nas do zabawy w wirtualnym mieście Night City.

Wczoraj w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry, których średnia wynosi obecnie 91 punktów na metacritic.com. Recenzenci zachwalali wiele fragmentów gry, choć nie obeszło się też bez niedociągnięć - głównie w kwestii optymalizacji, ale też niektórych rozwiązań gameplayowych. Warto dodać, że recenzenci grali w wersję gry bez premierowej łatki, więc być może część bugów zostanie na premierę usunięta. 

Przed premierą warto zapoznać się z godzinami, w jakich gra zostanie odblokowana na poszczególnych platformach. Zerknijcie też koniecznie na wymagania sprzętowe.

Poniżej obiecany zwiastun.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?