Marvel's Spider-Man Remastered z nowymi strojami

Marvel's Spider-Man Remastered otrzyma dwa nowe kostiumy dla głównego bohatera.

@ 07.11.2020, 10:18
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Marvel's Spider-Man Remastered z nowymi strojami

W ostatnim czasie pojawia się wiele wiadomości na temat Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, ale to nie powstrzymało deweloperów ze studia Insomniac przed opublikowaniem większej ilości informacji na temat zremasterowanej wersji Marvel's Spider-Man z 2018 roku. Gdy gra pojawi się na PlayStation 5, gracze będą mogli ubrać Petera Parkera w dwa nowe kostiumy.

W poście na oficjalnej stronie Insomniac na Twitterze ujawniono, że dwa nowe kostiumy to Arachnid Rider i Armored Advanced Suit. Pierwszy stylizowany jest na gotycką zbroję. Drugi kostium jest w głównie biały i czerwony, wygląda na lekką, kewlarową zbroję.

Nowe kostiumy zostaną udostępnione od razu w wersji Marvel’s Spider-Man na PlayStation 5, ale pojawią się również w wydaniu dla PlayStation 4, chociaż Insomniac jeszcze nie zdecydowało, kiedy to nastąpi.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:50, 07.11.2020
Biała zbroja wygląda zdecydowanie fajniej Szczęśliwy Pierwsza kojarzy mi się z Transformersami xD