The Medium opóźnione - nowa premiera w 2021 roku

Bloober Team ogłosiło, że ich horror The Medium ukaże się dopiero 28 stycznia 2021 roku.

@ 06.11.2020, 18:25
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, xbox x/s

The Medium opóźnione - nowa premiera w 2021 roku

Niestety, mające zadebiutować 10 grudnia The Medium autorstwa krakowskiego studia Bloober Team nie ukaże się w zaplanowanym terminie! Twórcy właśnie poinformowali o przesunięciu daty wydania produkcji. Gra ma teraz ukazać się 28 stycznia 2021 roku.

Na oficjalnym profilu gry na Twitterze kilka minut temu pojawiła się informacja o przesunięciu daty premiery The Medium. Horror od rodzimego Bloober Team, mający wyjść - o dziwo - w tym samym czasie co Cyberpunk 2077, nie ukaże się w tym roku. Co prawda producenci wśród powodów obsuwy w pierwszej kolejności wymieniają aktualną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa w kraju, jednak kontynuując, wspominają o "innych grach zmierzających w podobnym terminie".

Cyberpunk 2077 jest niczym ta śmierć z memów, która puka od drzwi do drzwi, pochłaniając kolejne "ofiary" - te w tym przypadku są poszkodowanymi tytułami muszącymi konkurować z jedną z najbardziej oczekiwanych gier w historii. Wszystko przez kolejną obsuwę dzieła CD Projekt RED.


Sprawdź także:
The Medium

The Medium

Premiera: 28 stycznia 2021
PC, XBOX X/S

The Medium to kolejna gra przygodowa utrzymana w klimatach psychologicznego horroru od krakowskiego studia Bloober Team. Tym razem schorzeniem, które napędza całą produkc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?