Twórcy Marvel's Spider-Man 2 potwierdzają, że w przyszłości skupią się na Milesie Moralesie

Deweloperzy przyznają, że taki był ich plan od początku. Dla nich naturalne było, że wcześniej czy później to nastąpi.

@ 06.11.2023, 18:32
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

Twórcy Marvel's Spider-Man 2 potwierdzają, że w przyszłości skupią się na Milesie Moralesie

Isomniac Games ma w planach stworzenie kompletnej trylogii serii Marvel's Spider-Man. Jako że niedawno miała miejsce premiera "dwójki", twórcy postanowili powiedzieć co nieco na temat tego, co czeka nas w przyszłości. Bez zaskoczenia, w kolejnych grach, w tym także w "trójce", deweloperzy skupią się na Milesie Moralesie.

Jako że nie damy rady przytoczyć wypowiedzi twórców bez zdradzania żadnych szczegółów na temat wątków fabularnych z Marvel's Spider-Man 2, napiszę jedynie, że twórcy od początku wiedzieli, że Peter Parker będzie powoli odstawiany na bok, a coraz więcej uwagi poświęcać będą Milesowi. Wydawało im się to całkiem naturalne.

"Pomysł na dwóch Spider-Manów był od początku koniecznością w tej grze. Myślę, że praktycznie od początku wiedzieliśmy, że chcemy mieć ten moment przekazywania steru. Podczas dewelopingu, gdy zaczęliśmy przygotowywać fundamenty pod to, coraz mocniej czuliśmy, że to odpowiednia rzecz", powiedział dyrektor narracji w studiu, Ben Arfmann.

Nie oznacza to oczywiście, że Peter Parker całkowicie odejdzie, ale na pewno jego rola będzie coraz mniejsza. W jakim zakresie? Tego oczywiście nie wiemy. Czekamy z niecierpliwością na kolejne doniesienia, a wszystkimi będziemy się z Wami dzielić.

Na koniec nadmienię, że gdybyście byli zainteresowani zakupem Marvel's Spider-Man 2, zerknijcie na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:38, 07.11.2023
Aby poziom trzymali, to najważniejsze. Po za tym nie dziwie się, że chcą iść w inną stronę bo Petera Parkera zna każdy i to z wielu stron, a jednak w uniwersum Spider-Mana jest więcej osób z mocami pająka, które są mniej znane.