The Last of Us Day już za kilka dni; Naughty Dog zapowiada ekscytujące wieści

Nowe informacje będą oczywiście dotyczyć całego cyklu The Last of Us.

@ 23.09.2020, 11:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, ps4

The Last of Us Day już za kilka dni; Naughty Dog zapowiada ekscytujące wieści

The Last of Us: Part II to jedna z najważniejszych gier dla PlayStation 4. Nic więc dziwnego, że deweloperzy i wydawca nie porzucą przedsięwzięcia i zamierzają je rozwijać. Czy to za sprawą kolejnej odsłony, czy serialu telewizyjnego, czy wreszcie nowej zawartości.

Na łamach Twittera studia Naughty Dog pojawiła się krótka zajawka mająca nam przypomnieć o zbliżającym się wydarzeniu. Pierwotnie zwane było ono Outbreak Day, ale ze względu na pandemię COVID-19, postanowiono ją przemianować. Nowa nazwa to The Last of Us Day.

Jak twierdzi ekipa, podczas The Last of Us Day otrzymać mamy wiele ekscytujących wieści dla wszystkich fanów serii. Z oczywistych względów twórcy niczego nie ujawnili, ale wszystko wyklaruje się już 26 września bieżącego roku. Właśnie wtedy powinniśmy poznać szczegóły.

The Last of Us: Part II dostępne jest wyłącznie dla PlayStation 4 (choć najpewniej trafi też do posiadaczy PlayStation 5). Jeśli jeszcze nie graliście, rzućcie okiem na naszą recenzję. Jeśli natomiast gracie, pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   07:57, 24.09.2020
Ciekawe co to za wieści? Czyżby planowali kolejną odsłonę?