Microsoft z pokorą patrzy na rekordowe zainteresowanie nowymi Xboksami

Korporacja dziękuje fanom za to, że tak wielu z nich zdecydowało się na zakup przedpremierowy.

@ 23.09.2020, 12:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
xbox x/s

Microsoft z pokorą patrzy na rekordowe zainteresowanie nowymi Xboksami

Obecna generacja konsol, trzeba to uczciwie przyznać, należała do PlayStation 4. W przypadku kolejnej sytuacja może być jednak bardziej wyrównana. Microsoft chwali się, że zainteresowanie nowymi Xboksami jest niebywale wysokie.

Na łamach Twittera marki Xbox pojawiła się krótka notka, w której czytamy, że Microsoft z pokorą patrzy na to, jak ogromnym zainteresowaniem cieszą się dwa nowe Xboksy - chodzi w tym przypadku oczywiście o sprzedaż przedpremierową.

Korporacja przyznała, że pierwsza pula sprzętu rozeszła się bardzo szybko. Nie musimy się jednak obawiać o dostępność, albowiem przygotowywane są kolejne rzuty i każdy zainteresowany powinien mieć okazję zdobyć własny egzemplarz platformy.

Mimo że zainteresowanie jest podobno rekordowe, nie mamy pojęcia o jakich liczbach mowa. Wieści pochodzą też z oficjalnego kanału Xboksa, a zatem warto przyjmować je z pewną dozą sceptycyzmu. Wiadomo bowiem, że Microsoft nie będzie chwalił się wiadomościami o negatywnym wydźwięku.

Jakkolwiek by nie było, premiera Xboksa Series S oraz Xboksa Series X zaplanowana została na dzień 10 listopada bieżącego roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?