Zapisy ze zremasterowanego Marvel's Spider-Man nie są kompatybilne z wydaniem standardowym

Oznacza to, że przygodę będzie trzeba rozpocząć od nowa.

@ 22.09.2020, 19:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Zapisy ze zremasterowanego Marvel's Spider-Man nie są kompatybilne z wydaniem standardowym

Spider-Man: Miles Morales w wersji Ultimate to nie tylko nowa opowieść, ale także zremasterowana podstawka, przeznaczona dla PlayStation 5. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, zapisy rozgrywki z oryginału nie będą współgrać z remasterem.

Spider-Man: Miles Morales w wersji dla PlayStation 5 będzie można nabyć jako swoiste wydanie ostateczne tegoż projektu. W skład gry wchodzić będzie wówczas nie tylko nowa opowieść, ale także scenariusz oryginalny wydany dwa lata temu.

Jeśli projekt przeszliście wcześniej na PlayStation 4, na PS5 będziecie musieli rozpocząć od zera. Jak się bowiem okazuje, zapisy pomiędzy platformami nie są kompatybilne, a Sony nie zamierza udostępnić żadnego narzędzia do ich przenoszenia.

Co do samego remastera, Spider-Man: Miles Morales dla PS5 (w tym także podstawka) w pełni wykorzystuje możliwości nowej platformy. Dzięki temu mamy mieć rozdzielczość 4K oraz nawet 60 klatek na sekundę. Miles Morales’ Ultimate Edition dostępne będzie tylko w elektronicznej dystrybucji.

Jako że mamy do czynienia z dwoma grami w jednym zestawie, na dysku PlayStation 5 wygospodarować musicie 105 GB wolnej przestrzeni. Grać w projekt Insomniac Games będziecie mogli od momentu premiery PlayStation 5, czyli w przypadku Polski od 19 listopada. Wtedy też standardowe wydanie Spider-Man: Miles Morales trafi na PS4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   22:36, 22.09.2020
W tym przypadku akurat ponowne przejście to będzie czysta przyjemność biorąc pod uwagę, że sama gra nie jest zbyt trudna nawet na wysokim poziomie trudności.