Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5) - okladka

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)

Premiera:
12 listopada 2020
Premiera PL:
12 listopada 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
Materdea @ 21:20 23.06.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to samodzielna gra z uniwersum Spider-Mana, który w tytułowej roli osadza Mielsa Moralesa, czarnoskórego nastolatka - jego debiut nastąpił na kartach komiksu w 2011 roku. Studio Insomniac Games przygotowało nieco mniejszą niż pełnoprawna "dwójka" odsłonę serii Marvel's Spider-Man, pozwalając graczowi objąć stery nad nowym protagonistą.

W Marvel's Spider-Man: Miles Morales wcielamy się w tytułowego chłopaka, który przejął schedę ratowania Nowego Jorku w ikonicznym kombinezonie po Peterze Parkerze. Historia osadza Milesa w samym środku konfliktu o pieniądze oraz władzę między grupą zaawansowanych technologicznie przestępców a jedną z największych korporacji.

Rozgrywka w Marvel's Spider-Man: Miles Morales jest bardzo podobna do wydanego w 2018 roku Marvel's Spider-Man. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś świat niemal od razu staje przed nami otworem - mamy do czynienia z sandboksem, po którym możemy swobodnie poruszać się zarówno ulicami jak i pomiędzy nowojorskimi wieżowcami (przy pomocy pajęczyny wystrzeliwanej z nadgarstków).

Walka skupia się przede wszystkim na umiejętnościach Milesa, oferując wyłącznie model walki wręcz. Pomocne są m.in. wspomniana pajęczyna, którą obezwładniamy oponentów, a także interaktywne elementy otoczenia. Oprócz klasycznych zadań głównych popychających fabułę do przodu, w grze znajdziemy szereg aktywności pobocznych urozmaicających zabawę.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Marvel's Spider-Man: Miles Morales (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?