DiRT 5 - burza piaskowa w Maroku na nowym gameplayu

Studio Codemasters zaprezentowało nowy gameplay z DiRT 5 - tym razem główną rolę odegrała burza piaskowa na trasie w Maroku.

@ 23.09.2020, 08:23
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

DiRT 5 - burza piaskowa w Maroku na nowym gameplayu

Codemasters wypuściło do sieci nowy materiał z rozgrywki z DiRT 5 - nadchodzącej gry wyścigowej brytyjskich projektantów. Piąta już odsłona serii "BrUD" zadebiutuje 6 na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, zaś 10 listopada wyjdzie na nowym Xboksie. Edycja dedykowana PlayStation 5 ma trafić na rynek później w tym roku.

Nowy gameplay z DiRT 5 pokazuje jak nieprzewidywalne i zaskakujące potrafią być warunki pogodowe. Na przykładzie wyścigu na trasie w Maroku deweloperzy zaprezentowali wpływ burzy piaskowej na dotychczasowe - wydawałoby się - spójne zmagania kilku zawodników. To zjawisko atmosferyczne, podobnie jak w prawdziwym życiu, w kilka sekund potrafi zamienić dzień w noc i ograniczyć widoczność do ledwie kilku metrów.


Sprawdź także:
DiRT 5

DiRT 5

Premiera: 06 listopada 2020
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

DiRT 5 to kolejna odsłona serii gier wyścigowych od studia Codemasters. W piątej części cyklu, który wziął się od pobocznej części głównego cyklu Colin McRea, gracze dost...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?