Udostępniono zwiastun fabularny Serious Sam 4

Film prezentuje ogólny zarys fabularny Serious Sam 4.

@ 22.09.2020, 19:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Udostępniono zwiastun fabularny Serious Sam 4

Choć wydaje się to nierealne, shooter pokroju Serious Sam 4 posiada wątek fabularny. W związku z tym deweloperzy udostępnili w sieci materiał filmowy, mający nam go przybliżyć.

Założenia fabularne Serious Sam 4 są stosunkowo proste. Ludzkość atakowana jest przez siły Mentala rozpostarte po całym świecie. Wiele nacji legło w gruzach, a ostatnią nadzieją ludzkości jest oczywiście ruch oporu prowadzony przez głównego bohatera, czyli Sama 'Seriousa' Stone'a.

Film prezentujący Serious Sam 4 znajdziecie poniżej. Jeśli chodzi o samą grę, będzie ją można sprawdzić już za dwa dni czyli 24 września bieżącego roku. Wówczas okaże się co przygotowali twórcy i czy warto się tym zainteresować.

Wśród najważniejszych cech Serious Sam 4 wymienia się nawet 100 tysięcy przeciwników na ekranie, mapę o powierzchni 128 kilometrów kwadratowych oraz tryb współpracy.


Sprawdź także:
Serious Sam 4

Serious Sam 4

Premiera: 24 września 2020
PC, PS4, XBOX ONE

Serious Sam 4: Planet Badass to kolejna odsłona serii strzelanek od studia Croteam.Wzorem poprzednich odsłon, wcielamy się w Sama Stone'a. Naszym zadaniem jest obrona świ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?