Call of Duty: Black Ops - Cold War - oficjalna zapowiedź 14 sierpnia

Skrzynie otworzone przez streamerów i YouTuberów, a wysłane przez firmę Activision, ujawniły tajemniczą stronę internetową, która wskazuje na datę 14 sierpnia. Dużo bardziej niż prawdopodobne jest to, że tego dnia odbędzie się zapowiedź Call of Duty: Black Ops - Cold War.

@ 11.08.2020, 10:12
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne

Call of Duty: Black Ops - Cold War - oficjalna zapowiedź 14 sierpnia

Firma Activision kilka dni temu rozesłała do kilku streamerów oraz YouTuberów związanych z cyklem Call of Duty tajemnicze skrzynki na amunicje, imitujące prawdziwą zawartość. Otworzyć (a właściwie to pokazać) można je było dopiero wczoraj o godzinie 18. I z informacji zawartych w środku pakunków dowiedzieliśmy się, że ujawnienie tegorocznego Call of Duty zaplanowano na 14 sierpnia na godzinę (prawdopodobnie) też 18 naszego czasu!

Oprócz typowo kolekcjonerskich produktów, takich jak imitujące dokumentację wojskową i innych, nawiązujących do lat 70. i 80. ubiegłego stulecia, elementów, przesyłka zawierała link do tajemniczej strony PawnTakesPawn.com. Na niej znajdziemy stary telewizor CRT, telefon ze specjalnym, utrzymanym w realiach, okablowaniem i wystrojem żywcem bardzo mocno osadzonym w zimnowojennej epoce. W prawym dolnym rogu mruga zegarek, którego godzina zatrzymała się na 12 (raczej na pewno czasu czasu wschodniego), a co kilka sygnałów wyświetla też datę - 14 sierpnia.

Call of Duty: Black Ops - Cold War (tytuł, choć nadal niepotwierdzony, wydaje się być właściwym z uwagi na umieszczenie go na paczkach czipsów Doritos) według plotek i przecieków ma być niejako rebootem w stylu Call of Duty: Modern Warfare, biorąc epokę znaną już z cyklu Call of Duty, wsadzając je do nowego silnika (tego z Modern Warfare właśnie) i opakowując dziwny, dług i mylący tytuł (Call of Duty 4, Modern Warfare Remastered i Modern Warfare pozdrawiają). Za produkcją stać mają dwa studia - Treyarch oraz Raven Software - a akcja ma przenieść nas do Wietnamu. Oprócz tego multiplayer będzie zintegrowany z wydanym w zeszłym roku Call of Duty: Warzone.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?