Multiplayer Call of Duty: Black Ops - Cold War zintegrowany z Warzone?

Prezes Activision, Rob Kostich, podgrzewa atmosferę wokół Call of Duty: Black Ops - Cold War, którego pewna część ma być zintegrowana z Call of Duty: Warzone.

@ 05.08.2020, 09:47
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
pc, ps4, xbox one

Multiplayer Call of Duty: Black Ops - Cold War zintegrowany z Warzone?

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem poznamy Call of Duty: Black Ops - Cold War w pełnej krasie. O pewnym tytule tworzonym przez studia Treyarch i Raven Software mówił w niedawnej telekonferencji z inwestorami prezes firmy Activision, Rob Kostich.

Zgodnie z informacjami, o których powiedział w trakcie rozmowy z inwestorami Activision prezes tej korporacji, Rob Kostich, Treyarch oraz Raven Software stoją za nadchodzącą produkcją, a ponadto, że będzie ona zintegrowana z Call of Duty: Warzone (naturalnie pewna jej, zapewne multiplayerowa, część). Co prowadzi nas do kolejnej poszlaki wyprowadzonej od reżysera ostatniego Modern Warfare, Geoffa Smitha z Infinity Ward, który w wywiadzie z serwisem GamesRadar powiedział, że: "Warzone będzie rosnąć i jeszcze bardziej wiązać się z nowymi Call of Duty z przyszłości".

Co do tytułu zaś - Call of Duty: Black Ops - Cold War - plotki pojawiły się po opublikowaniu przez pewnego YouTubera zdjęć opakowań z nadchodzącej serii czipsów Doritos, które będą posiadały bonusy związane ze zdobywaniem punktów doświadczenia. Widnieje na nich wspomniane logo oraz data rozpoczęcia promocji - 5 października, co może wskazywać na okres, w którym nowy CoD pojawi się na rynku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?