Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opóźnione na 2021 rok

Studio Hardsuit Lab nie uniknęło obsuwy premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 - gra wyjdzie dopiero w przyszłym roku.

@ 11.08.2020, 10:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 opóźnione na 2021 rok

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 nie pojawi się na rynku także i w tym roku - tak wynika z komunikatu ogłoszonego przez firmę Paradox Interactive oraz studio Harduit Lab, które pojawiło się na oficjalnym koncie gry na Twitterze. Debiut tego cRPG-a akcji został przełożony na 2021 rok!

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zostało zapowiedziane w zeszłym roku i było dość intensywnie promowane zwiastunami oraz prezentacjami np. poszczególnych klanów, które w grze będą pełniły kluczową rolę. Mimo tego, dziś dostaliśmy komunikat, że tytuł nie pojawi się na rynku w tym roku, a zadebiutuje dopiero w 2021.

Niestety, informacja była tylko prośbą skierowaną do fanów, którzy z całą pewnością są rozczarowani zaistniałą sytuacją. Nie zdradzono powodów opóźnienia, choć można się domyślać, że to prawdopodobnie przez natłok innych wysokobudżetowych premier - jeszcze tej jesieni (i to w odstępie trzech tygodni!) dostaniemy Cyberpunka 2077, Watch Dogs: Legion oraz Assassin's Creed: Valhalla.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?