Call of Duty: Black Ops - Cold War otrzymało ciekawą, niespodziewaną aktualizację

Niespodziewanie pojawiła się ciekawa aktualizacja dla Call of Duty: Black Ops - Cold War.

@ 06.03.2022, 11:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Black Ops - Cold War otrzymało ciekawą, niespodziewaną aktualizację

Jak donosi blog Call of Duty, aktualizacja Call of Duty: Black Ops Cold War zawiera nowy remaster klasycznej mapy Black Ops do trybu wieloosobowego. Mapa broni masowego rażenia po raz pierwszy pojawiła się w oryginalnym Call of Duty: Black Ops w 2010 roku. Umieszczona w opuszczonej miejscówce w górach, lokacja skrywać będzie potencjalne zagrożenia. Uważać należy na snajperów na silosie, ale również na zagrożenia kryjące się w kontenerach naziemnych.

Oprócz nowej mapy aktualizacja zawiera nową broń w Vargo 52. Opisywany jako wszechstronny karabin szturmowy, zadaje dobre obrażenia na średnim dystansie, a ponadto charakteryzuje się dużą szybkostrzelnością. Aby odblokować broń w trybie wieloosobowym, musicie zadać 1000 obrażeń karabinami szturmowymi w 15 różnych ukończonych meczach. Tymczasem w Zombies będziecie musieli wyeliminować 750 nieumarłych za pomocą AR.

Dodatkowo aktualizacja zawiera również pakiet Tracer Pack: pakiet Ferro Fury Reactive Mastercraft. Paczka oferuje schemat Ferrorfluid AR, schemat Viscosideath LMG oraz schemat Liquid Metal SMG. Aktualizacja dodaje również ozdoby do broni, wizytówki, celowniki i gesty.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?