Twórcy Styx: Shards of Darkness zapowiadają Rogue Lords

Wygląda na to, że na rynku pojawi się kolejny przedstawiciel gatunku rogue-like.

@ 24.02.2020, 12:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Lubicie tzw. rogaliki? Jeśli tak, to powinna Was ucieszyć wiadomość, jaka napłynęła do nas ze studia Cyanide, odpowiedzialnego między innymi za bardzo udaną serię Styx.

Jak się okazuje, wspomniany deweloper pracuje we współpracy z Leikir Studio nad grą z gatunku rogue-like zatytułowaną Rogue Lords. To już któreś z kolei dzieło zapowiedziane przez Cyanide, a zatem deweloperzy są nad wyraz zajęci.

Jeśli chodzi o założenia Rogue Lords, mamy do czynienia z rogalikiem, w którym przejmujemy kontrolę nad Diabłem. Rekrutuje on grupę niezbyt miłych stworów, które następnie starają się szerzyć zło i zepsucie. Produkcja powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Switch.

Żeby było ciekawie, jako Diabeł nie kontrolujemy zwykłych demonów, ale prawdziwe osobowości mrocznego świata. Na naszych usługach będą m.in. Biała Dama, Drakula, Krwawa Mary i wiele innych znanych person. Z ich umiejętności korzystamy w ramach turowych bojów.

Premiera Rogue Lords powinna odbyć się jesienią bieżącego roku, choć na razie nie mamy konkretnego terminu. Jak tylko sytuacja się zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?