Styx: Shards of Darkness - zapowiedziano kontynuację na PlayStation 4, Xbox One i PC

W sieci pojawiły się świetne informacje dla fanów klasycznych skradanek. Firma Focus Home Interactive przygotowała oficjalną zapowiedź gry Styx: Shards of Darkness.

@ 14.10.2015, 16:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci pojawiły się świetne informacje dla fanów klasycznych skradanek. Firma Focus Home Interactive przygotowała oficjalną zapowiedź gry Styx: Shards of Darkness. Za produkcję kontynuacji gry Styx: Master of Shadows odpowiada Cyanide.

Styx: Shards of Darkness zostanie opracowane na zupełnie nowym silniku graficznym. Autorzy pragną dołożyć wszelkich starań, aby dzięki wykorzystaniu Unreal Engine 4 zaoferować graczom jak najlepsze doznania. Tytuł będzie rozbudowany, lokacje staną się większe niż w pierwowzorze, a i możliwości eksploracji oraz doboru sposobów wykańczania misji mamy otrzymać więcej.

Słowem, więcej, lepiej i ładniej, ale warto czekać na kolejne wiadomości od Cyanide. Autorzy już teraz zapowiadają ujawnienie nowych informacji na temat projektu wkrótce. Sama historia ma opowiadać o losach Styxa, który infiltruje Körangar, stolicę Mrocznych Elfów. Na miejscu odbywa się bowiem spotkanie dyplomatów z całego świata, co daje okazję na wślizgnięcie się do środka.

Styx: Shards of Darkness pojawi się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC. Więcej detali na temat gry wkrótce. Jesteście zainteresowani kolejnymi przygodami Styxa?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   16:57, 15.10.2015
Pierwsza część była bardzo przyjemną z chęcią zagram w dwójkę.