Chivalry II na nowym gameplayu

Do sieci trafił nowy gameplay z Chivalry II - możemy podejrzeć poprawioną mechanikę walki oraz podgląd rozgrywki w wersji alfa.

@ 24.02.2020, 12:53
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

Chivalry II na nowym gameplayu

Chivalry II to kontynuacja bardzo dobrze przyjętego pierwszoosobowego slashera z 2012 roku, który utrzymany był w klimatach wczesnego średniowiecza. Studio Torn Banner, autorzy gry, szykują właśnie kontynuację - jej wydanie zaplanowano na ten rok, wyłącznie na komputerach osobistych (ma być to tytuł ekskluzywny dla platformy Epic Games Store). Właśnie pojawił się nowy, czterominuowy gameplay z "dwójki" - w nim możemy podejrzeć mechanikę walki, a także porównania do innego reprezentanta podobnego gatunku, Mordhau.

Chivalry II ma mieć wszystko to, czego brakowało "jedynce" - lepszy feeling, płynniejsze animacje, jeszcze bardziej urozmaiconą walkę. I wygląda na to, że ta sztuka Torn Banner Studios się powiedzie! Choć poniżej zaprezentowany fragment z rozgrywki pochodzi z wersji alfa, wygląda naprawdę ciekawie i efektownie.

Chivalry II zadebiutuje w tym roku - tylko na PC-tach.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?