Styx: Shards of Darkness - pierwsze screeny

Mamy pierwsze obrazki z kontynuacji udanej skradanki z 2014 roku.

@ 23.02.2016, 20:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Dobrych skradanek nigdy nie za wiele, a choć wydane w 2014 roku Styx: Master of Shadows dość mocno wiało niskim budżetem, to i tak okazało się bardzo przyjemną grą. Nic więc dziwnego, że wielu fanów pierwowzoru wyczekuje kontynuacji, która zapowiada się jeszcze ciekawiej. Właśnie udostępniono pierwsze screeny ze Styx: Shards of Darkness, bo tak właśnie zatytułowano "dwójkę".

Obrazki prezentują świat gry i samego bohatera. Nie ma co ukrywać, że są podrasowane przez grafików, ale i tak wyraźnie widać na nich zdecydowanie większą różnorodność otoczenia, niż w przypadku pierwowzoru. Kontynuacja otrzymała większy budżet i nowszy silnik (Unreal Engine 4), zaś twórcy ze studia Cyanide są bogatsi o nowe doświadczenia. Jak sami obiecują - mają też worek pełen nowych pomysłów.

Świat, po jakim przyjdzie nam się poruszać, ma być "połowicznie otwarty", co oznacza najpewniej dość sporawe lokacje i rozmaite ścieżki dotarcia do celu. Nie zabraknie oczywiście także szeregu nowych animacji oraz sposobów na pozbycie się przeciwników.

Premiera w tym roku, na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosMicMus123456789   @   21:31, 23.02.2016
Podrasowane czy nie wyglądają świetnie i nastrajają do gry zwłaszcza screen z górami w tle Szczęśliwy