Resident Evil 3 oraz Resident Evil: Resistance to całkiem odrębne gry

Oba tytuły nie będą miały ze sobą zbyt wiele wspólnego.

@ 09.01.2020, 13:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil 3 oraz Resident Evil: Resistance to całkiem odrębne gry

Premiera odświeżonego Resident Evil 3 już niedługo, a póki co mamy kolejne informacje na temat projektu. Dowiedzieliśmy się, że Resident Evil 3 oraz Resident Evil Resistance nie są ze sobą w żaden sposób połączone.

Kupując remake Resident Evil 3 otrzymamy nie tylko kampanię fabularną, ale także specjalny tryb wieloosobowy, będący tak naprawdę całkiem odrębną grą. Chodzi o Resident Evil Resistance. Jeśli liczyliście na to, że wątki projektów będą połączone, musicie zrewidować swoje oczekiwania.

Kwestię zależności obu tytułów deweloperzy poruszyli w trakcie rozmowy z redakcją Famitsu. Powiedzieli oni, że choć tematem przewodnim obu gier jest "ucieczka" i współdzielą one uniwersum oraz miejsce akcji, nie ma pomiędzy nimi żadnego połączenia. Są one traktowane jak "kompilacja".

Remake Resident Evil 3 zadebiutuje na rynku 3 kwietnia bieżącego roku. Będzie on dostępny na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One. W Polsce grę nabędziemy za sprawą firmy Cenega.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?