Capcom obiecuje, że nie będzie opóźnienia premiery Resident Evil 3 Remake

Resident Evil 3 Remake dowiezie na czas kopalnię rozgrywki dla fanów survivalu, a Capcom obiecuje punktualność.

@ 09.01.2020, 17:57
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Capcom obiecuje, że nie będzie opóźnienia premiery Resident Evil 3 Remake

Premiera wielce oczekiwanego horroru od firmy Capcom nie będzie opóźniona. Spółka odpowiedzialna za grę daje graczom słowo, że dowiezie Resident Evil 3 Remake na czas.

Deweloper i wydawca, uspokajając graczy, ujawnił, że ​wspomniane dzieło zostało już zrealizowane "w około 90%", co oznacza, że ​​wielkimi krokami zbliża się jego premiera. Możliwe, że zapewnienia to reakcja na obawy fanów, którzy pamiętają opóźnienia, jakie dręczyły Resident Evil 2 przed jego wydaniem w 2019 roku. Tym razem Capcom trzyma się swoich zapowiedzi i daty premiery ustalonej na 3 kwietnia.

Debiut remake'u Resident Evil 3 tak szybko po Resident Evil 2 wydaje się być spełnieniem marzeń wielu fanów. Obie gry używają silnika RE Engine, czyli tego, który sprawił, że Resident Evil VII: Biohazard stało się srogim i brudnym festiwalem wizualnych wodotrysków. Dzięki niemu postępy przy remake'ach idą sprawnie i bez komplikacji.

"Obiecuję, że nie będzie opóźnienia", powiedział producent, Peter Fabiano, w wywiadzie dla Famitsu.

Remake nie będzie „przeróbką” w słownikowej definicji tego słowa. Jill Valentine ma nowy wygląd, a Carlos Oliveira został zmieniony tak, by wyglądał bardziej dojrzale. Dodatkowo Nemezis otrzymał nową twarz, a także ma nowe sposoby na polowanie na gracza próbującego uciec z pełnego niebezpieczeństw miasta.

Warto również wspomnieć, że Resident Evil 3 to nie tylko kampania singlowa, ale także Resident Evil: Resistance - jako doświadczenie w trybie wieloosobowym. Premiera zestawu w kwietniu tego roku, na PlayStation 4, Xboksie One oraz pecetach (wymagania).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?