Resident Evil: Resistance (PC) - okladka

Resident Evil: Resistance (PC)

Premiera:
03 kwietnia 2020
Premiera PL:
03 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Resident Evil: Resistance (PC)
Kawira @ 11:02 14.09.2019
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Resident Evil: Resistance to spin-off serii Resident Evil (dawniej znany jako Project Resistance), czerpiący garściami z gier pokroju Dead By Daylight czy Evolve, skupiający się na kooperacyjnej rozgrywce w formule survival horroru.

W Resident Evil: Resistance jeden z graczy kieruje tzw. Mastermindem, który przeprowadza eksperyment na czterech nastolatkach kierowanych przez inne żywe osoby. Korzystając z talii kart może umieszczać różne rodzaje zombie, sterować wieżyczkami czy zastawiać pułapki - wtedy rozgrywka przypomina formułę tower-defense. Na samym końcu wciela się zaś w Tyranta, bezpośrednio kierując jego poczynaniami. W każdej chwili może także kontrolować zarażonych, zatem uciekinierzy nigdy nie wiedzą jak zachowa się dany adwersarz.

Druga strona - czteroosobowa drużyna - musi współpracować w celu ucieczki z oblężonego miejsca oraz uzupełniać się nawzajem poprzez rozmaite specjalizacje, które reprezentuje każdy z jej członków. Postacie posiadają specyficzne dla siebie umiejętności (dwie unikalne), ale tylko razem mają szanse na przeżycie. Muszą pokonać łącznie trzy etapy, a do tego każdy z nich ma limit czasowy. W razie śmierci bohater się odradza, lecz zespół dostaje karę czasową.

Screeny z Resident Evil: Resistance (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?