Project Resistance - zobacz gameplay w jakości 4K

Project Resistance to propozycja Capcomu dla wszystkich tych, którzy lubię gry z dużym naciskiem na przetrwanie.

@ 19.11.2019, 16:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Project Resistance - zobacz gameplay w jakości 4K

W sieci opublikowano najnowszy materiał wideo dotyczący zapowiedzianej kilka miesięcy temu gry Project Resistance. Po wielkim sukcesie, jakim okazało się Resident Evil 2 Remake, teraz Capcom chciałby zaproponować coś ludziom lubiącym gry kooperacyjne.

Grę jednakowoż nie robi główny oddział firmy odpowiedzialny za serię Resident Evil, a NeoBards Entertainment. Tytuł pozwoli nam uformować czteroosobową drużynę graczy i zmierzyć się z „mistrzem gry”. Mastermind będzie obserwował zdarzenia za pośrednictwem kamer, następnie ustawi kilka pułapek, wrzuci do lokacji kolejne potwory, aby w ostateczności wcielić się w samego Tyranta T-103.

Założenia gry są bardzo ciekawe, ponieważ wszystko rozgrywa się na bardzo małej i ciasnej przestrzeni. Gracze będą z pewnością opracowywać plan akcji i do perfekcji opanują konstrukcję pokojów oraz akcje, które można w nich wykonać przy użyciu udostępnionych środków.

Gra śmiga na silniku graficznym RE Engine, więc od strony technicznej na pewno nie zawiedzie. Najważniejsze, aby rozgrywka przypadła do gustów i wciągnęła na dłużej dzisiejszych graczy. Już w przeszłości Capcom eksperymentowało z trybem kooperacji w tej serii z grami Resident Evil Outbrake i Resident Evil Outbrake #2. Czy uważacie, że to ciekawy kierunek dla marki?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?